آموزش Zbrush با گرایش طراحی منبت و نقش برجسته در آتلیه رسمه-زیبراش- منبت

دوره آموزش زی براش (Z Brush) با گرایش طراحی منبت و نقش برجسته

معرفی کلاس زی براش (ZBrush) با گرایش طراحی منبت و نقش برجسته

نرم افزار ZBrush به عنوان یک نرم افزار مدلسازی سه بعدی در زمینه های مختلف هنری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که طیف گسترده ای از فعالیت ها شامل ساخت مجسمه، طراحی کاراکتر، طراحی برای بازی های کامپیوتری و کاربرد در زمینه طراحی و دیزاین (Design) را شامل می شود. این دوره ی ZBrush با گرایش طراحی منبت و نقش برجسته مختص کسانی است که در زمینه های طراحی (Design) می خواهند از آن بهره ببرند و شامل ساخت قطعات منبت مبلمان است که با دستگاه CNC تولید می شود، همینطور طراحی و ساخت جواهرات و یا طراحی نماهای کلاسیک در معماری و طراحی داخلی است . هنرجویان با گذراندن این دوره تنظیمات و دستورهای لازم برای ویرایش مدل اولیه و خامی که در نرم افزار دیگری ساخته شده است را آموزش می بینند.

سطح دوره زی براش (Zbrush)

بهتر است هنرجویان دوره ی ZBrush با گرایش طراحی منبت و نقش برجسته آشنایی حداقل مقدماتی با نرم افزار راینو داشته باشند.البته دوره های مفصل دیگری برای  آموزش طراحی مبلمان و منبت ، پروداکت در آتلیه رسمه برگزار می شود که در آن دوره ها  اصول و قواعد اصلی کار با نرم افزار راینو آموزش داده می شود  . این دوره را اینجا ببینید.

این نرم افزار بعنوان نرم افزاری که حس کار هنری و حجم پردازی دستی را به مدل اضافه می کند مکمل خوبی برای نرم افزار راینو بعنوان یک نرم افزار مهندسی و دقیق به حساب می آید. نرم افزار ZBrush   قدرت و سرعت خوبی برای ویرایش مدل در اختیار کاربر قرار می دهد به نحوی که می تواند جایگزین مناسب تری برای نرم افزار geomagic بعنوان نرم افزار مورد استفاده کارگاه های CNC، یا اسکن اپتیک Optic برای ویرایش و رفع نواقص مدل باشد.

مخاطبین دوره

منبت کاران ، تولید کنندگان قطعات چوبی مبلمان با دستگاه های CNC ، کسانی که در زمینه اسکن سه بعدی و اپتیک (Optic) فعالیت می‌کنند ، کسانی که در زمینه ساخت و تولید مبلمان کلاسیک یا مبلمان استیل فعالیت دارند.

در مورد نرم افزار زی براش (ZBrush)

نرم افزار  zbrush در واقع یک ابزار مجسمه سازی و حجاری دیجیتال محسوب می شود که امکان ساخت و ویراش مدلهای پلی گان (Polygon) با رزلوشن و جزئیات بسیا بالا را فراهم می کند ( بیش از ۴۰ میلیون ضلع). این نرم افزار در طراحی بازی های کامپیوتری، سینما و انیمیشن بسیار کاربرد دارد اما قدرت و سرعت بالای آن در کار با مدلهای سه بعدی آنرا وارد صنعت طراحی مبلمان و جواهرات نیز کرده است.  کار با قلم دیجیتال در این نرم افزار به مدل کامپیوتری روح می بخشد و امکان دستیابی به خروجی با کیفیت تر با دستگاه CNC را فراهم می کند.

جزئیات دوره زی براش (Zbrush) با گرایش طراحی منبت

 • تاریخ شروع دوره

  ۳۰ خرداد ۹۸

 • زمان برگزاری کلاس

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸- ساعت ۱۷ الی ۲۰

  و جمعه ۳۱ خرداد ۹۸- ساعت ۱۳ الی ۱۶

 • تعداد جلسات

  ۲ جلسه ۳ ساعته

 • هزینه

  ۴۰۰ هزار تومان

 • محل برگزاری

  تهران، سهروردی شمالی، خیابان حسینی (سورنا)، کوچه حدادیان، پلاک ۲۹، آتلیه طراحی رسمه

 • ثبت نام

  ۰۲۱۸۸۷۴۱۶۴۰