کلاس های آمادگی آزمون تئوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

واحد آموزش آتلیه طراحی رسمه، در راستای اهداف بلند مدت آموزشی و با دارا بودن ۶ سال سابقه برگزاری موفق کلاس های آمادگی آزمون کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و آموزش کاربردی مهارت های تخصصی دیزاین، دوره ی کامل کلاس های آمادگی آزمون کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را برگزار می کند.

کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

امروزه طراحی و طراحی صنعتی (Design) جایگاه خوبی در دنیا و در ایران پیدا کرده، تحصیل در رشته‌ی طراحی صنعتی علاقه‌مندان زیادی دارد و مقطع کارشناسی ارشد این رشته نیز با متقاضیان بسیاری مواجه است. چنانکه در کنار فارغ التحصیلان لیسانس طراحی صنعتی، بسیاری متقاضیان از سایر رشته‌های تحصیلی تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع  کارشناسی ارشد طراحی صنعتی می‌گیرند. آتلیه طراحی رسمه بعنوان یک نهاد دیزاین، ضمن بر برگزاری دوره های تخصصی طراحی صنعتی، دوره‌های آمادگی آزمون ارشد طراحی صنعتی را نیز در برنامه خود داشته است.

گروه آموزش رسمه، به همراه کادری مجرب از اساتید مدعو و ارائه امکان مشاوره ی تخصصی با اساتید صاحب نظر اقدام به طراحی پکیج آموزشی جامع  آزمون کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی نموده که شامل آموزش تئوری و کاربردی طراحی صنعتی (دیزاین) برای داوطلبان آزمون کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی است. این پکیج آموزشی با بهره گیری از شیوه نوین آموزشی به همراه آموزش مجازی و همراهیِ سلسله ورک شاپ های تخصصی طراحی صنعتی (دیزاین) جهت تلفیق آموزش تئوری با مبانی کاربردی و مهارتی طراحی صنعتی (دیزاین) طرح ریزی شده است.

به موازات دوره های آموزشی تئوری  طراحی صنعتی (دیزاین) امکان استفاده از تجهیزات آتلیه دیزاین رسمه در راستای ملموس ساختن فرآیند ذهنی طراحی صنعتی میسر خواهد بود.

جهت آشنایی با پکیج جامع آتلیه آموزش رسمه در  آزمون کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سال ۹۸ سر فصل های آن به اختصار در ادامه ارائه می شود:

(برای اطلاع از سرفصل دروس و ضرائب هرکدام از آن ها اینجا کلیک کنید. منابع کنکور ارشد طراحی صنعتی را نیز می توانید اینجا ببینید.)

  • اطلاعات

    برای کسب اطلاع و ثبت نام بیشتر می توانید با شماره ۸۸۸۲۷۱۸۱ و ۰۹۱۹۰۴۳۰۰۵۶ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس rasmeh.design@gmail.com  ایمیل بفرستید.

  • محل برگزاری

    مکان برگزاری کلاس ها: خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان مطهری، روبروی پارک میرزای شیرازی، پلاک ۸۳، واحد۵، “آتلیه طراحی رسمه”.

  • کلاس های آنلاین

    دوره هایی که در این صفحه معرفی شده اند به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز برگزار می شود. برنامه کلاسهای آنلاین به صورت جدا در جدول ذکر شده. برای کسب اطلاع در مورد نحوه برگزاری این کلاسها با ۸۸۸۲۷۱۸۱ تماس بگیرید.

برای بازگشت به صفحه‌ی دوره‌های آموزشی آتلیه رسمه اینجا کلیک کنید