کلاس ارگونومی کنکور ارشد طراحی صنعتی آتلیه رسمه

ارگونومی کنکور ارشد طراحی صنعتی

درس ارگونومی یکی از دروس مهم و در میان مباحث تخصصی طراحی صنعتی است و آشنایی و تسلط بر آن برای هر طراحی لازم و ضروری می باشد. در دوره ی ارگونومی کنکور ارشد طراحی صنعتی مباحثی در رابطه با انسان ، اشیا و محیط پیرامون همچنین استانداردهای فیزیولوژیک ، سایکولوژیک  در پست های کاری حتی فعالیت های روزمره ، ابعاد و اندازه ها در طراحی و آنترپومتری و… بررسی میشود. به جهت ارتباط تنگاتنگ این مباحث تخصصی با سلامت و زندگی بهینه انسان تسلط دانش آموختگان و دانشجویان بر آن بی شک الزامی ست. بدین جهت یکی از معیارها و سوالات سنجش  کنکور ارشد طراحی صنعتی نیز مبحث ارگونومی است.

سوالات مربوط به درس ارگونومی کنکور ارشد طراحی صنعتی تعداد قابل توجهی از بخش مبانی نظری در دفترچه سوالات آزمون می باشد و بی شک پاسخگویی به آنها می تواند تأثیر قابل توجهی در میزان موفقیت داوطلب داشته باشد. تیم آموزش آتلیه طراحی رسمه برای افزایش برد موفقیت داوطلبان اقدام به برگزاری دوره آموزش ارگونومی با همکاری متخصصین متعهد در این زمینه نموده است.

استاد این کلاس جناب مهندس میثم متاجی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک با گرایش طراحی جامدات و کارشناس ارشد رشته ارگونومی. استاد دانشگاه هنر و معماری دانشگاه پارس، مسئول طرح های صنعتی در مرکز تحقیقات کاربردی هستند.

اطلاعات نحوه ی برگزاری دوره های کنکور ارشد آتلیه رسمه را در صفحات این دوره ها در  کلاس های آمادگی آزمون تئوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی می توانید مشاهده نمایید.

جزوه ی ارگونومی کنکور ارشد طراحی صنعتی

ما در آتلیه رسمه هر ساله جزوات پرینت شده ای را که حاوی مطالب بسیار مفیدی برای داوطلبان کنکور ارشد است در اختیار این عزیزان می گذاشتیم. امسال تصمیم گرفتیم برای اینکه افراد بیشتری بتوانند از این جزوات بهره ببرند و هم چنین برای اینکه به طبیعتمان احترام بگذاریم. جزوه ی حال حاضر را همکاران ما اعظم سقایئان و  نگار رحیمی تابپ و ویرایش کرده اند.

جزوه ی ارگونومی استاد صادق نایئنی را اینجا دانلود کنید.

اولین جزوه از مجموعه ی ما، جزوه ی مبانی طراحی آزاده رزاقی، را اینجا دانلود کنید.

جزوه ی مبانی استاد اردشیر حکیمی، را اینجا دانلود کنید.

جزوه ی چوب را در صفحه ی درس مواد و روش های ساخت کنکور ارشد طراحی صنعتی و جزوه ی مباجث فنی استاد شیخ پور را در صفحه ی درس مباحث فنی می توانید دانلود کنید.

رمز فایل ها:www.rasmeh.com

معرفی مدرس دوره:

میثم متاجی

 • سوابق تحصیلی: لیسانس مهندسی مکانیک (طراحی جامدات) وفوق لیسانس ارگونومی
 • تجارب حرفه ای: مسئول طرح های صنعتی مرکز تحقیقات کاربردی
 • مدرس موسسه آموزش عالی پارس
 • پروژه ها : ارزیابی ارگونومیک شرکت گاز استان زنجان ، طراحی صندلی ارگونومیک رانندگان اتوبوس درون شهری ،طراحی دسته ارگونومیک الحاقی چکش بادی ، مدلسازی بیومکانیک انسان در مواجهه با ارتعاش دست – بازو ، ارزیابی ارگونومیک بیمارستان ولیعصر و…

سایر مطالب مرتبط:

نتایج دانشجوبان همراه رسمه در آزمون ارشد

منابع کنکور ارشد طراحی صنعتی

گروه تلگرامی کنکور ارشد طراحی صنعتی شامل مطالب مفید، مشاوره و راهنمایی برای داوطلبین کنکور

 • ارگونومی
 • مدرس :
  میثم متاجی
 • تعداد جلسات : ۷ جلسه ۳ ساعته
 • شزوع دوره: ۲ بهمن ۹۷
 • روزهای تشکیل کلاس حضوری (عادی):
  سه شنبه ها ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰
 • روزهای تشکیل کلاس غیر حضوری (آنلاین):
  بزودی اعلام خواهد شد
 • هزینه ثبت نام :
  ۳۹۰ هزار تومان
 • برای ثبت نام با ۸۸۸۲۷۱۸۱ تماس بگیرید.

برای بازگشت به صفحه‌ی دوره‌های آموزشی آتلیه رسمه اینجا کلیک کنید.