کلاس زبان تخصصی کنکور ارشد طراحی صنعتی آتلیه رسمه

زبان تخصصی کنکور ارشد طراحی صنعتی

با توجه به وجوه مختلف و زوایای متفاوت تخصصی طراحی صنعتی فارغ التحصیلان این رشته در مقطع کارشناسی می باید به سطحی از تسلط بر یکی از زبانهای خارجی رسیده باشند تا نیاز خود جهت بروز نمودن اطلاعات علمی را مرتفع نمایند . در حال حاضر زبان تخصصی کنکور ارشد طراحی صنعتی الزاما زبان انگلیسی است که به یکی از ابزارهای مهم جستجو و ارتقا سطح آموزشی طراحان تبدیل شده است. مهارت در این زمینه به ترجمه متون تخصصی  ، مطالعه موردی و مشاهده فیلم های آموزشی در کلیه ی سطوح علمی منجر خواهد شد. با این دیدگاه و ضریب اهمیت ۲ در میان زیر مجموعه های درسی آزمون ارشد توجه و الزام رشد و تسلط بر آن ضروری خواهد بود .

پکیج زبان کنکور ارشد طراحی صنعتی

در این راستا گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه طی دو سال گذشته با همکاری کادری مجرب و مشاوره با متخصصین و فارغ التحصیلان این رشته نسبت به تهیه و تدوین  و تالیف یک مجموعه ی کامل زبان کنکور ارشد طراحی صنعتی مبادرت ورزیده است . در این پکیج آموزشی که با دسته بندی آگاهانه از توالی متون و قواعد ساده تا پیشرفته ی تخصصی ایجاد شده تعامل آموزشی میان استاد و شاگرد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

دانشجو با استفاده از این محموعه در مواجهه با تمرینها و سوالات همانند سازی شده با آزمونهای ارشد سالهای گذشته در شرایطی مشابه کنکور سراسری ارشد قرار میگیرد. به علاوه می تواند دانش و مهارت خود را در درک مفاهیم و متون همچنین تحلیل قواعد زبانی و دایره واژگانی به بوته آزمایش می گذارد . لذا توصیه می شود داوطلبین علاوه بر تهیه ی جزوه آموزشی مجموعه در کلاسهای حضوری شرکت کنند . دستاورد حاصل از این دوره ی آموزشی مسلما فراتر از انتظار شما خواهد بود.

اطلاعات نحوه ی برگزاری دوره های کنکور ارشد آتلیه رسمه را در صفحات این دوره ها در  کلاس های آمادگی آزمون تئوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی می توانید مشاهده نمایید.

معرفی مدرس دوره:

مینا رحیمی

 • مدرس کانون زبان ایران از سال ۱۳۹۳٫
 • مترجم کتاب فاکتورهاي انسانی در مدیریت پروژه، زاکري وانگ.
 • فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی، دانشگاه هنر تهران، دوره کارشناسی۱۳۹۲-مشغول به تحصیل در رشته ادبیات نمایشی، دانشگاه
  هنر تهران، دوره کارشناسی ارشد ۱۳۹۶٫

سایر مطالب مرتبط:

نتایج دانشجوبان همراه رسمه در آزمون ارشد

منابع کنکور ارشد طراحی صنعتی

گروه تلگرامی کنکور ارشد طراحی صنعتی شامل مطالب مفید، مشاوره و راهنمایی برای داوطلبین کنکور

 • زبان تخصصی
 • مدرس:
  مینا رحیمی
 • مطالب لازم برای داوطلبان ارشد طراحی صنعتی، شیوه تست زنی، شیوه مطالعه، لغات مهم، گرامر و تمرین ها طی چند ۱۰ جلسه شامل درس و حل تمرین ارائه می شود.
 • شروع دوره:
  ۲۰ مهر ۹۷
 • روزهای تشکیل کلاس:
  جمعه ها ساعت ۱۴ الی ۱۸
 • شهریه ی ثبت نام:
  ۷۰۰۰۰۰ تومان
 • برای ثبت نام با ۸۸۸۲۷۱۸۱ تماس بگیرید.

برای بازگشت به صفحه‌ی دوره‌های آموزشی آتلیه رسمه اینجا کلیک کنید.