کلاس مواد و روش های ساخت کنکور ارشد طراحی صنعتی

مواد و روش های ساخت کنکور ارشد طراحی صنعتی

در گذشته ای نه چندان دور در پروسه ی دیزاین طراحان صنعت بیشتر درگیر ظاهر محصولات و موضوعات طراحی خود بودند. امروزه اما برخورداری از دانش وسیع مواد و مهندسی فرآیند های تولید امری اجتناب ناپذیر خواهد بود چون این مبحث خود منظر جدیدی در فرآیند طراحی صنعتی گشوده است.

امسال سیلابس درسی دوره ی مواد و روش های ساخت کنکور ارشد طراحی صنعتی به دو بخش تقسیم شده است، بخش اول آشنایی با مواد و متریال و بخش دوم در ادامه بررسی فرآیندهای ساخت و تولید می باشد. درس مواد و روش های ساخت ضریب ۳ در آزمون سراسری ارشد طراحی صنعتی دارد و موفقیت در آن بسیار حائز اهمیت است . هم چنین  این درس جدای از نگاه ویژه ی کنکوری بدان منجر به ارتقا سطح علمی داوطلبین در عرصه فعالیت های تخصصی و حرفه ای خواهد شد.
استاد درس مهندس هانی سقائیان با سابقه بیش از ۷ سال تدریس متوالی در این زمینه در دانشگاهای معتبر داخلی از قبیل دانشگاه تهران و پردیس بین الملل کیش ، دانشگاه هنر تهران ، اصفهان و سمنان همچنین دانشگاه غیرانتفاعی پارس یکی از اساتید موفق  و موثر در روند موفقیت دانشجویان در عرصه دروس تخصصی و کارگاهی هستند . این دوره مخصوصا در سالهای اخیر با استقبال فراوانی مواجه شده است و درصد اثر گذاری بالایی روی رتبه علمی داوطلبین گذاشته است .

اطلاعات نحوه ی برگزاری دوره های کنکور ارشد آتلیه رسمه را در صفحات این دوره ها در  کلاس های آمادگی آزمون تئوری کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی می توانید مشاهده نمایید.

جزوه ی چوب درس مواد و روش های ساخت کنکور ارشد طراحی صنعتی

ما در آتلیه رسمه هر ساله جزوات پرینت شده ای را که حاوی مطالب بسیار مفیدی برای داوطلبان کنکور ارشد است در اختیار این عزیزان می گذاشتیم. امسال تصمیم گرفتیم برای اینکه افراد بیشتری بتوانند از این جزوات بهره ببرند و هم چنین برای اینکه به طبیعتمان احترام بگذاریم، این جزوات را به صورت فایل های پی دی اف در طول یک ماه آینده به تدریج در صفحات مربوط به کلاس های ارشد آتلیه رسمه قرار دهیم.

دومین جزوه از مجموعه ی ما، جزوه ی چوب مواد و روش های ساخت، را اینجا دانلود کنید.

جزوات مبانی از این مجموعه را در  صفحه ی درس مبانی طراحی کنکور ارشد و جزوه ی مباجث فنی استاد شیخ پور را در صفحه ی درس مباحث فنی می توانید دانلود کنید.

رمز فایل ها:www.rasmeh.com

سرفصل مطالب کلاس مواد و روش های ساخت:

(کاربرد، شناسایی مواد و فرآیند های تولید در طراحی صنعتی)

معرفی مدرس دوره:

مدرس هانی سقائیان -موسس و مدیر اجرایی آتلیه طراحی رسمه، مدرس رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران، دانشگاه هنر، پارس، البرز، اصفهان و سمنان – فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دانشکده هنرهای زیبا، دانشگاه تهران. رتبه برتر آزمون سراسری کارشناسی گروه هنر و آزمون کنکور ارشد طراحی صنعتی.

سایر مطالب مرتبط:

نتایج دانشجوبان همراه رسمه در آزمون ارشد

منابع کنکور ارشد طراحی صنعتی

گروه تلگرامی کنکور ارشد طراحی صنعتی شامل مطالب مفید، مشاوره و راهنمایی برای داوطلبین کنکور

 • مواد و روش های ساخت شامل:
  خواص مواد
  فرآیندهای ساخت و تولید
 • مدرس:
  هانی سقائیان
 • تعداد جلسات:
  خواص مواد : ۵ جلسه ۳ ساعته
  فرآیندهای ساخت و تولید: ۷ جلسه ۳ ساعته
 • شروع دوره خواص مواد: ۶ دی ۹۷
  شروع دوره فرآیندهای تولید: ۱۱ بهمن ۹۷
 • روزهای تشکیل کلاس حضوری (عادی):
  پنجشنبه ها ۹ الی ۱۲
 • روزهای تشکیل کلاس غیر حضوری (آنلاین):
  بزودی اعلام میگردد
 • هزینه ثبت نام:
  خواص مواد : ۲۶۰ هزار تومان
  فرآیندهای ساخت و تولید : ۳۹۰ هزار تومان
 • برای ثبت نام با ۸۸۸۲۷۱۸۱ تماس بگیرید.

برای بازگشت به صفحه‌ی دوره‌های آموزشی آتلیه رسمه اینجا کلیک کنید.