موج دوم کلاس های کنکور ارشد طراحی صنعتی در آتلیه طراحی رسمه آغاز شد.

همواره راه های متنوعی برای موفقیت در کنکور وجود دارد و شرکت در کلاس های کنکور یکی از مطمئن ترین و پر بازده ترین راه هاست. از طرف دیگر شناخت منابع درست و به روز یکی از ملزومات رسیدن به موفقیت در کنکور ارشد طراحی صنعتی است. مطمئناً شما با لیست های مختلفی در سایت ها و موسسات مختلف برخورد داشته یا حتی از رتبه های سال های پیش و دوستان خود لیست منابع را درخواست کرده اید. ولی با انبوهی از اطلاعات و لیست های پیشنهادی مواجهه شده اید. گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه در جهت تکمیل نیازهای آموزشی هنرجویان، منابع کامل مخصوص کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی اعم از کتاب ها و جزوات مهم را جمع آوری کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد. قابل ذکر است همگی افراد می توانند برای سفارش کتاب و جزوات مورد نظر خود اقدام کنند و این مورد منوط به شرکت در کلاس ها نیست.

همچنین موج دوم کلاس های کنکور ارشد طراحی صنعتی در آتلیه طراحی رسمه آغاز شد. رسمه در ادامه برگزاری کلاس های کنکور تئوری، موج دوم کلاس های آمادگی کنکور را آغاز نموده است. این کلاس ها شامل مواد و روش ساخت، زبان تخصصی، مبانی طراحی صنعتی، تاریخ طراحی صنعتی، ارگونومی و مباحث فنی می باشد.

به علاوه کلاس های آمادگی کنکور عملی طراحی صنعتی نیز از اواخر آذر ماه آغاز خواهد شد.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 95

مطالب مفید, مشاوره و اطلاع رسانی برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در گروه تلگرام کنکور ارشد ۹۶

A place to create, A place to interact, A place to DESIGN  …گروه تلگرام آتلیه طراحی رسمه

برای اطلاع از منابع کنکور ارشد طراحی صنعتی به گروه تلگرام رسمه بپیوندید و از دیگر اخبار و مطالب مفید نیز استفاده کنید.

مکان برگزاری کلاس ها: خیابان میرزای شیرازی، پایین تر از مطهری، روبروی پارک میرزای شیرازی، پلاک ۸۳، واحد ۵، ” آتلیه طراحی رسمه”.

برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با شماره ۸۸۸۲۷۱۸۱ و ۰۹۱۹۰۴۳۰۰۵۶ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس زیر ایمیل بفرستید: rasmeh.designgmail.com