سایت آتلیه طراحی رسمه با طراحی جدید رونمایی شد…

وبسایت آتلیه طراحی رسمه از هم اکنون با طراحیِ متفاوت، پذیرای طراحان، مهندسان، صنعتگران، دانشجویان و سایر مخاطبان محترم می باشد.
آتلیه طراحی رسمه در آغاز با حضور تعدادی از دانش آموختگان گذشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران و اساتید اکنون دانشگاه های ایران شکل گرفت. سابقه هر یک از اعضای رسمه در حیطه های مختلف فضای حرفه ای طراحی صنعتی موجب شکل گیری تیمی شد که قابلیت های منحصر به فردی در انجام پروژه ها در زمینه های متفاوت داشته است.

به منظور سفارش پروژه های طراحی صنعتی خود در زمنیه های مختلف و آشنایی با برخی پروژه های انجام شده در سایت به بخش آتلیه دیزاین رسمه مراجعه کنید.

همچنین جهت اطلاع یافتن از دوره های آموزشی اعم از انواع دوره ها و ورک شاپ های طراحی صنعتی، همچون دوره آموزشی آمادگی کنکور ارشد طراحی صنعتی  و ثبت نام  در کلاس ها، می توانید از صفحه ی آتلیه آموزش رسمه دیدن فرمایید.

رونمایی از سایت جدید آتلیه دیزاین رسمه

همچنین به منظور ارج نهادن به درخواست مکرر مراجعین و مخاطبان محترم آتلیه رسمه، بخش آموزش های آن لاین، در حیطه های مختلف برای بهره مندی عزیزان به سایت جدید اضافه شده است.
برای آشنایی هر چه بیشتر و تماس با اعضا به صفحه درباره ما یا کسب اطلاع از برنامه آتلیه آموزش یا پروژه های آتلیه طراحی رسمه به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

ید.